Assam Cheraideo Purbat FTGBOP - Velikost balení: 50 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 4 z 5

Cena
3,45 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g500 g

Skladem
ks

Čajovňa Cherideo Purbat, ktorú vlastní spoločnosť Darjeeling Organic Tea Estates Company, sa nachádza na úpätí kopcovitého pohoria Arakan Yoma, ktoré sa tiahne viac ako 900 km od Assamu po Mjanmarsko. Toto malebné prostredie vytvára ideálne podmienky na rast čajových kríkov a výrobu vynikajúceho zeleného čaju.

Záhrada čerpá silu z potokov, ktoré ticho obohacujú pôdu a zásobujú čajové kríky základnými živinami. Výsledkom je, že sa tu produkujú fantasticky silné čaje s plným telom a bohatou chuťou.

Jedinečnosť tejto čajovej usadlosti spočíva aj v systéme ekologického a biodynamického poľnohospodárstva. Usadlosť sa snaží minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie a vyrábať čaj, ktorý je šetrný k prírode. Vďaka tomu každá šálka tohto čaju prináša nielen lahodnú chuť, ale aj pocity dobrého svedomia.

Ak si chcete vychutnať skutočne kvalitný zelený čaj plný prírodných chutí a podporiť udržateľnú produkciu čaju, určite vyskúšajte čaj z čajovej usadlosti Cherideo Purbat. Je to spôsob, ako zažiť dobrodružstvo chutí a starať sa o našu planétu.

1 čajová lyžička na 250 ml vriacej vody, lúhujte 1-2 minúty. Výborne chutí s mliekom a medom.

čierny čaj (kultivar assamica)

Alternatívne produkty4