Bylinný čaj na dobrý spánok

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(6)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
od 1,04 EUR

Pôvod
EU

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g500 g

ks

Mali ste náročný deň? Ukončite ho v uvoľnenej atmosfére s týmto lahodným bylinným nápojom, ktorý vás prenesie do pokojnej oázy pohody. Bylinný čaj na dobrú noc je starostlivo pripravený z tých najlepších byliniek, ktoré neobsahujú žiadne pridané arómy, takže si môžete vychutnať čistú silu prírody v každom dúšku.

Zložky tohto čaju sú premyslene navrhnuté tak, aby vás jemne rozmaznávali a pripravili na zaslúžený odpočinok. Vychutnajte si svieži nádych mäty, ktorý sa mieša s jemnými tónmi harmančeka a medovky. Ostružinové a jahodové lístky dodávajú príjemný ovocný nádych, zatiaľ čo okvetné lístky ruží prinášajú nádych elegancie a sofistikovanosti. Záverečný dotyk dodávajú listy pomarančovníka, ktorých vôňa dotvára celkový dojem harmonickej kombinácie prírodných zložiek.

Nechajte sa uniesť touto harmonickou kompozíciou byliniek, ktorá vám pomôže vytvoriť ideálne prostredie na relaxáciu a pokojný spánok. Bylinný čaj pred spaním je skvelým spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú chvíľu pokoja a pohody po dlhom dni. Doprajte si tento malý rituál a zistite, ako môže príroda prispieť k vašej večernej pohode.

3-5 gramů (1-2 lžičky) zalijte 300-350 ml vroucí vody, louhujte minimálně 6 minut.
máta, listy heřmánku, meduňka lékařská, listy ostružin, listy jahodníku, lístky růží, listy pomerančovníku

Alternatívne produkty2