Ceciliyan Estate FBOPFEXSP1 - Velikost balení: 250 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
5 points do vernostného systému

Cena
25,60 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Ak hľadáte čaj, ktorý stelesňuje dokonalosť a luxus cejlónskeho čierneho čaju, potom už nehľadajte ďalej. Ceciliyan Estate FBOPFEXSP1 je špičkovým predstaviteľom cejlónskej čajovej tradície, ktorý zaujme nielen svojím krásnym vzhľadom, ale aj vynikajúcou kvalitou a chuťou.

Tento čaj sa dodáva s celými, drobnými lístkami, ktoré sú zrolované ihlou a zdobené striebornými špičkami. Táto kombinácia je vizuálne ohromujúca a sľubuje niečo výnimočné.

Po uvarení sa táto cejlónska pochúťka odmení plným nálevom s jemným nádychom kvetinových tónov. Chuť je výrazná a vyvážená, čo je typické pre vyššie triedy cejlónskych čiernych čajov.

Na dosiahnutie optimálneho chuťového zážitku odporúčam použiť 7-9 g čaju a zaliať ho 500-600 ml vriacej vody. Nechajte čaj lúhovať 3-5 minút, aby sa naplno rozvinuli všetky jeho lahodné tóny.

S čajom Ceciliyan Estate FBOPFEXSP1 si môžete nielen dopriať výnimočný čajový zážitok, ale aj zažiť kus srílanskej kultúry a tradície priamo v pohodlí svojho domova.

5-6 gramov (1-2 čajové lyžičky) na 250-300 ml vody tesne pred varením, lúhujte 3-5 minút. Môžete vyskúšať dve lúhovania, pričom prvé lúhovanie trvá maximálne 1 minútu a druhé 5 minút.

čierny čaj

Alternatívne produkty5