Powered by Smartsupp

Červený drak z Yunnanu - Velikost balení: 10 g (vzorek)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
2,75 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g

Skladem
ks

Ponorte sa do sveta sypaného čierneho čaju Červený drak z Yunnanu, ktorý je jedinečný vďaka svojmu pôvodu z kolísky čaju a starostlivému výberu z kultivaru Yunkang. Ručne zbierané lístky s výraznými končekmi sa po zalití vriacou vodou zmenia na nádherný červený nálev s bohatou, vyváženou chuťou, v ktorej sa spájajú medové ovocné nuansy s hlbšími zemitými tónmi. Tento čaj je skutočným pokladom pre milovníkov čaju a ponúka nezabudnuteľný zážitok plný jemných chutí a vôní. viac

Objavte nezabudnuteľnú chuťovú symfóniu s čiernym čajom Červený drak z Yunnanu. Tento exkluzívny čaj pochádza zo srdca provincie Yunnan, známej ako kolíska čaju, a je vypestovaný z vysoko cenenej odrody Yunkang.

Každý lístok tohto výnimočného čaju sa starostlivo vyberá a zbiera ručne, aby sa zaručila absolútna čistota a kvalita. Lístky sú jedinečné svojím dlhým, pevným tvarom s výraznými končekmi, ktoré sú starostlivo zvinuté do elegantných ihličiek a voľne stočené, čo je znakom skutočnej remeselnej zručnosti a prvotriednej kvality. Ľahké zvinutie lístkov potom uvoľňuje jemnú, ale intenzívnu arómu, ktorá predznamenáva nezabudnuteľný čajový zážitok.

Po zaliatí vriacou vodou sa tieto starostlivo vyrobené lístky rozvinú a uvoľnia svoj nádherný červený nálev, ktorý je plný harmonických kontrastov. Chuť je výnimočne vyvážená, s jemnými medovými ovocnými tónmi, ktoré nádherne kontrastujú s hlbšími, zemitými tónmi, ktoré dodávajú čaju bohatosť a hĺbku.

Pripravte si šálku tohto čarovného nápoja a nechajte sa uniesť na cestu plnú jemných chutí a vôní, ktoré Červený drak ponúka - skutočný poklad pre každého čajového gurmána.

1-2 čajové lyžičky na 250 ml vriacej vody, lúhujte podľa chuti 3-5 minút. Môžete tiež vyskúšať prípravu viacerých dávok s 2 gramami na 100 ml.

čierny čaj

Alternatívne produkty5