Darjeeling FF Special Blend - Velikost balení: 500 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 4 z 5
4 do vernostného systému

Cena
24,65 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g500 g

Skladem
ks

Darjeeling First Flush Blend je starostlivo vybraná zmes čajov z druhej polovice prvého jarného zberu. Tento čaj je skutočnou lahôdkou pre všetkých milovníkov čaju, ktorí majú radi komplexnú chuť a vôňu. viac

Darjeeling First Flush Blend je starostlivým výberom najlepších čajov zo strednej až neskorej sezóny First Flush (FF) (marec/apríl). Táto jedinečná zmes sa vyznačuje stredne veľkými, takmer čiernymi lístkami, ktoré sa pri lúhovaní rozvíjajú a uvoľňujú svetlú mosadznú farbu, ktorá je taká charakteristická pre pravé čaje Darjeeling.

Chuť tejto vybranej zmesi je svieža a mierne korenistá, s príjemnou ľahkou trpkosťou, ktorá sa krásne odráža vo vôni a dodáva čaju komplexný charakter. Každá šálka tohto čaju je skutočným pôžitkom pre milovníkov čaju, ktorí oceňujú vyváženosť a bohatosť chuti.

Darjeeling First Flush Blend je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú osviežujúci a zároveň bohatý a plný čaj. Jeho jedinečná chuť a aróma sú dokonalým doplnkom na relaxačné popoludnie alebo na povzbudenie počas dopoludnia.

Vychutnajte si túto exkluzívnu zmes a nechajte sa uniesť čarom Darjeelingov, ktoré sa právom nazývajú "šampanským čajov".

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete čaj lúhovať pri teplote 80-85 °C počas 2-3 minút a použijete približne 3 g na 300 ml vody. Počas lúhovania čaj prikryte, aby sa udržalo teplo v nádobe na lúhovanie. Čaj nepremáčajte a udržiavajte nižšiu teplotu, inak sa uvoľní horkosť. Lístky sa môžu použiť 2 až 3-krát.

zmes čiernych čajov z Darjeelingu z jarnej úrody

Alternatívne produkty5