Darjeeling FOP1 s.f. Blend - Velikost balení: 100 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
1 bod do vernostného systému

Cena
7,59 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g500 g

Skladem
ks

Vstúpte do sveta lahodnej harmónie s čajom Darjeeling FOP1 s.f. Blend, ktorý je klasickou kombináciou starostlivo vybraných čajov z letnej úrody (second flush). Táto zmes Darjeelingu je ľahšia v náleve, ale zároveň je to chuťovo výrazný čaj, ktorý je ideálny pre začiatočníkov s čajom Darjeeling aj pre tých, ktorí hľadajú atraktívny pomer ceny a kvality.

Zloženie tohto čaju kombinuje bohaté tóny z vybraných čajových záhrad v oblasti Darjeelingu. Každá šálka vám zaručí jedinečný zážitok. Svetlohnedé lístky doplnené menším podielom tipsov vytvárajú vizuálne oslnivú kompozíciu, ktorá predstavuje kvalitu a pozornosť venovanú každému detailu.

Tento čaj poskytuje stredne plnú šálku s kvetinovým a aromatickým profilom. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že nehorkne. Ponorte sa do tohto lahodného čajového dobrodružstva, kde je každý dúšok oslavou jemnej elegancie a tradície Darjeelingu.

1 čajová lyžička na 200-250 ml vriacej vody, varte 4 minúty (ak chcete pridať mlieko/cukor, predĺžte čas varenia o 1-2 minúty)

zmes indických čiernych čajov

Alternatívne produkty5