Dlho horiace vonné tyčinky Namaste Natural Masala - Vôňa: Škorica


Cena
2,17 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Spoločnosť Namaste India predstavuje autentického indického výrobcu, ktorý sa špecializuje nielen na výrobu vonných tyčiniek, ale aj na širokú škálu ďalších aromatických výrobkov.

Tyčinky Namaste India sa vyrábajú ručne len z prírodných materiálov najvyššej kvality. Ich jedinečné zloženie vytvára harmonickú paletu vôní, ktorá vás omámi a prenesie priamo do srdca nedotknutej prírodnej scenérie.

  • Pôvod: Indie
  • Počet kusov v balení: 9-11
  • Dĺžka tyčinky cca 21 cm
  • Doba horenia až 2 hodiny (80-120 minut)

Tieto tyčinky odporúčam, ak vyžadujete dlhší čas horenia a jemnejšie vône.

Vône

Škorica - táto vôňa je teplá, korenistá a mierne sladká, pripomína vianočné pečivo a korenené nápoje. Škoricové tyčinky dokážu navodiť pocit útulnosti a pohodlia a často sa používajú na zohriatie atmosféry počas chladnejších mesiacov.

Nag Champa - Nag Champa je tradičná indická vôňa, ktorá kombinuje sladké, zemité, drevité a kvetinové tóny s jemným nádychom živice. Je obľúbená pri meditácii a relaxácii, pretože jej jemná a pokojná vôňa pomáha vytvoriť pokojné a duchovné prostredie.

Palo Santo - Palo Santo, známe aj ako "sväté drevo", má čistú, sviežu vôňu s tónmi citróna, borovice a jemného medu. Je známa svojimi upokojujúcimi účinkami a často sa používa na vyčistenie priestoru a navodenie pokoja.

Sandalové drevo - santalové drevo má bohatú, drevitú, zemitú vôňu s teplými, sladkými a mierne korenistými tónmi. Je cenené pre svoje upokojujúce a meditačné vlastnosti a často sa používa v aromaterapii na podporu pokoja a uvoľnenia.

Anglická levanduľa - tyčinky levandule majú čistú, kvetinovú a bylinnú vôňu, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými účinkami. Levanduľová vôňa pomáha znižovať stres a podporuje pokojný spánok.

Myrha - Myrha má teplú, drevitú, mierne korenistú a mierne sladkú vôňu so živicovými podtónmi. Je to tradičná vôňa, ktorá sa často používa pre svoje upokojujúce účinky a na podporu meditácie.

Pačuli - pačuli je intenzívna, zemitá vôňa s drevitými a sladkými tónmi, ktorá sa často spája s érou hippies. Pačuli sa používa pre svoje upokojujúce účinky a je obľúbené v aromaterapii na podporu relaxácie.

Kalifornská biela šalvia - táto vôňa je čistá, svieža a aromatická s ľahkými korenistými tónmi. Bielu šalviu tradične používajú pôvodní obyvatelia Ameriky na očistné rituály a má účinky, ktoré sa považujú za detoxikačné a očisťujúce pre priestor a myseľ.