Earl Grey Royal - Velikost balení: 100 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 4 z 5
1 bod do vernostného systému

Cena
6,55 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Earl Grey Royal je kráľovská pochúťka pre milovníkov čaju. Táto zmes prémiových čiernych čajov z Cejlónu je jemne obohatená o taliansky bergamot, ktorý dodáva nápoju osviežujúcu citrusovú vôňu a chuť. Kvety nechtíka lekárskeho dodávajú čaju jemný kvetinový nádych a dotvárajú jeho estetickú príťažlivosť. Earl Grey Royal je symbolom elegancie a výnimočnosti, ideálny na popoludňajší čaj alebo ako spôsob, ako si dopriať trochu luxusu v každodennom živote. S bohatou a komplexnou chuťou osloví znalcov čaju aj začiatočníkov, ktorí hľadajú nezabudnuteľný chuťový zážitok. viac

Čaj Earl Grey Royal je exkluzívna zmes čiernych čajov z Cejlónu, ktorá sa vyznačuje bohatou chuťou a výnimočnou arómou. Táto špeciálna zmes čajov je obohatená o jemný taliansky bergamot, ktorý dodáva nápoju sviežu a osviežujúcu citrusovú vôňu a chuť. Kvety nechtíka lekárskeho, ktoré sú pridané do zmesi, prispievajú k celkovej estetike a môžu dodať čaju jemný kvetinový nádych.

Táto kombinácia prémiových čiernych čajov s bergamotom a kvetmi nechtíka vytvára lahodný nápoj, ktorý osloví milovníkov čaju a tých, ktorí hľadajú špeciálny chuťový zážitok.

Earl Grey Royal sa často považuje za elegantný a výnimočný čaj, ktorý môže byť ideálnou voľbou na popoludňajšie posedenie pri čaji alebo pre tých, ktorí si radi doprajú trochu luxusu v každodennom zážitku z chuti čaju. Jeho bohatá a komplexná chuť z neho robí obľúbenú voľbu medzi znalcami čaju aj nováčikmi.

1-2 čajové lyžičky na 200-250 ml vriacej vody, lúhujte 5 minút. Môžete pridať trochu mlieka a osladiť.

čierny čaj, bergamotová vôňa, kvety nechtíka lekárskeho

Alternatívne produkty5