Earl Grey Yellow Lady - Velikost balení: 10 g (vzorek)


Cena
1,03 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Earl Grey Yellow Lady je čierny čaj s nádychom luxusu a elegancie. Jeho bohatú chuť zjemňujú kvetinové tóny nechtíka a osviežujúca ovocná vôňa bergamotu. Tento čaj je ideálnym spoločníkom pre chvíle pokoja a potešenia. viac

Čaj Earl Grey Yellow Lady je zážitkom pre tých, ktorí hľadajú chvíle pokoja a elegancie. Táto nenahraditeľná zmes prvotriedneho čierneho čaju, kvetov nechtíka lekárskeho a jemnej ovocnej chuti bergamotu vytvára nápoj, ktorý je dokonalým spoločníkom pre dámy a slečny.

Hlavnou zložkou je prémiový čierny čaj, ktorý prináša bohatú a plnú chuť a tvorí pevný základ tejto jedinečnej zmesi. Kvety nechtíka, ktoré sa do čaju pridávajú, dodávajú nielen estetickú hodnotu, ale aj jemný kvetinový nádych, ktorý zjemňuje celkový profil nápoja.

Čo však robí z čaju Earl Grey Yellow Lady skutočný skvost, je aróma bergamotu. Táto ovocná aróma prináša do čaju osviežujúci citrusový nádych, ktorý harmonicky dopĺňa bohatosť čierneho čaju. Tento nápoj nie je len nápojom, je to zážitok, ktorý vás vezme na cestu pokoja a elegancie.

Earl Grey Yellow Lady je nielen lahodný nápoj, ale aj vkusné vyjadrenie luxusu a pozornosti k detailom. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú dopriať výnimočný čajový zážitok a oceniť krásu čaju v kombinácii s kvetinovými a ovocnými tónmi.

1-2 čajové lyžičky zalejte 200-250 vriacou vodou, lúhujte 5 minút. Môžete pridať mlieko a osladiť.

čierny čaj, kvety nechtíka lekárskeho (2,5 %), bergamotová aróma

Alternatívne produkty5