Powered by Smartsupp

Gowerakelle Gunpowder Graviola

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
od 1,05 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g500 g

ks

Cejlónsky čaj Gunpowder Graviola sa môže pochváliť jedinečnou kombináciou kyselkavých a ovocných tónov, ktoré sú doplnené dlhotrvajúcou a trieslovitou chuťou. Jeho lístky majú olivovo zelenú až žltozelenú farbu, guľovitý tvar a sú mierne otvorené, čo dodáva čaju nezameniteľný charakter.

Tento cejlónsky klenot pochádza z čajovej záhrady Gowerakelle Estate, známej aj ako "byvolia džungľa", kde sa vyrába v štýle čínskeho čaju gunpowder s použitím modernej technológie. Jedinečnosť čaju umocňuje prídavok extraktu z gravioly, botanického zástupcu bobúľ, ktorý prináša do šálky exotickú chuť, nezvyčajnú pre naše podnebie. Tento čaj, ktorý si zachováva svoje exkluzívne vlastnosti vďaka pestovaniu v nadmorskej výške 1200 - 1300 m n. m. v regióne Uva v Demodare, sa prezentuje v šálke okrovožltej farby so zelenými odleskami, ktorá ponúka bohatý a plný chuťový zážitok.

Dávkovanie 1:100 (1 gram čaju na 100 ml vody). 1-2 čajové lyžičky na 250 ml šálku, zalejte vodou s teplotou 80-90 °C, lúhujte 1-2 minúty. Môžete vyskúšať viac nálevov.

zelený čaj, aroma (extrak z gravioly)

Alternatívne produkty5