Powered by Smartsupp

Vonné tyčinky Noor Oud


Cena
2,26 EUR

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Vysoko kvalitné vonné kolekce Noor Oud. viac

Objavte fascinujúci svet orientálnych vôní s kolekciou Noor Oud. Táto kolekcia je vašou vstupenkou do tajomného a očarujúceho Orientu, kde sa tradícia a modernosť harmonicky prelínajú.

Tyčinky sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a rešpektom k tradičným metódam v Indii. Spája sa v nich hĺbka a bohatosť orientálnych vôní s kvalitou ručnej výroby, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú do svojho domova priniesť kúsok exotickej Indie.

Základom tejto kolekcie je hypnotická vôňa oudu, ktorý je na Blízkom východe už po stáročia cenený pre svoju jedinečnú arómu. Oud, známy aj pod arabským názvom "oudh", sa získava zo živicového jadra stromu Aquilaria, ktorý pochádza z exotickej juhovýchodnej Ázie. Vďaka svojej vzácnosti a jedinečnosti je oud skutočným pokladom vo svete vôní.

Vonné tyčinky Noor Oud sú nielen zdrojom nádhernej vône, ale aj symbolom elegancie a luxusu. Umožňujú premeniť akýkoľvek priestor na kútik plný vôní, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať od každodenného zhonu. Prineste si domov kúzlo a mystiku Orientu s vonnými tyčinkami Noor Oud.

Indické vonné tyčinky Noor Oud

  • Množstvo: 15 g (približne 9 kusov)
  • Pôvod: India
  • Dĺžka približne 20 cm
  • Ručná výroba