Yogi Masala - Velikost balení: 100 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
1 bod do vernostného systému

Cena
9,60 EUR

Pôvod

Varianta neexistuje

Skladem
ks

Snívali ste niekedy o cestovaní do vzdialených a exotických krajín, kde by ste mohli ochutnať neuveriteľné chute a vône korenia? So zmesou ajurvédskeho korenia si tento sen môžete splniť bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie domova!

Táto zmes korenia je dokonalým doplnkom pre každého, kto má rád čajové osvieženie. Pozostáva z najkvalitnejších ingrediencií, ako sú klinčeky, kardamón, biele korenie, zázvor a škorica. A čo je najlepšie, neobsahuje žiadne pridané dochucovadlá, takže si môžete byť istí, že si vychutnávate čistú a autentickú chuť korenia.

Táto zmes korenia je ideálna na prípravu čajov Yogi alebo Másala. Ak chcete ochutnať tradičný indický čaj Yogi, odporúčam použiť asámsky čaj, napríklad lámaný Rembeng alebo Dhelakat. Tieto čaje sa dobre hodia k ajurvédskej zmesi korenia a poskytnú vám pikantný a osviežujúci zážitok.

Prečo teda nevyskúšať ajurvédsku zmes korenia a nepriniesť si do života kúsok Indie? Vaše chuťové poháriky vám za to poďakujú!

do 1 litra vriacej vody pridajte 1 polievkovú lyžicu masaly, 2 polievkové lyžice čierneho čaju Assam (alebo viac trstinového cukru - podľa chuti). Varte 1 minútu, pridajte 0,5 litra mlieka, nechajte zovrieť a ihneď podávajte. Pomer ingrediencií sa môže meniť podľa vašej chuti.

klinčeky, kardamón, biely peper, zázvor, škorica