Formosa Nantou Ming Jian GABA - Velikost balení: 10 g (vzorek)

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Cena
2,53 EUR

Pôvod

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
10 g (vzorek)50 g100 g250 g

Skladem
ks

Obľúbený variant polozeleného čaju s vysokým obsahom GABA. Jemne sladká chuť si získa aj tých najnáročnejších milovníkov čaju. viac

Ručne zbieraný polozelený čaj z odrody Jin Xuan. Tento nový štýl GABA oolongu bol vyvinutý v úzkej spolupráci s Taiwanským výskumným centrom čaju. Dôraz sa tu kladie na arómu, ktorá sa najlepšie prejavuje pri pestovaní v stredných nadmorských výškach (300-350 m).

Zloženie: polozelený čaj

Nálev a chuť: pomerne ľahký nálev má príjemnú, sladkú, dlhotrvajúcu chuť.

Čo je GABA oolong?

Gaba oolong je druh čaju, ktorý sa vyrába z čajových lístkov a obsahuje vysoké množstvo kyseliny gama-aminomaslovej (GABA). Táto kyselina vzniká počas procesu oxidácie čaju v anaeróbnych podmienkach, čo znamená, že čajové lístky sú uchovávané v uzavretom priestore s malým množstvom kyslíka. Tento proces umožňuje koncentráciu GABA v čaji.

GABA oolong je obľúbený najmä v Ázii. GABA oolong má jemnú a sladkú chuť, vďaka čomu je obľúbeným druhom čaju medzi milovníkmi čaju oolong.

5-6 gramov zalejte 300 ml vody s teplotou 80 °C, lúhujte 2 minúty. Čaj je viaczložkový. Najlepší pôžitok zažijete pri viacnásobnom varení gongfu v gaiwane.

polozelený čaj

Alternatívne produkty5